Ücretsiz Üyelik

ÜYELİK FORMU

Farmasi Üyelik Ayrıcalıkları

     Farmasi kazançlı bir iş kapısı olarak bugün pek çok kişinin iyi kazançlar elde etmesini sağlıyor.

 

Farmasi’ye üye olma ayrıcalığı ile bir taraftan markanın ürünlerini yüzde 40 (%40), yüzde 30 (%30) oranlarında indirimli olarak sahip olabilir, diğer taraftan da kendi ekibinizi kurarak kazanç fırsatları elde edebilirsiniz. Bu konuda bütün detaylı bilgiyi, siz formu doldurduktan kısa bir süre sonra temsilcilerimiz sizinle paylaşacaktır.

Farmasi üyeliğinin avantajları nelerdir?

*Kişisel ihtiyaçlarınızı %30 indirimle satın alabilirsiniz.
*Farmasi üyeliği ile indirimli ve kampanyalı ürünlerden faydalanırsınız.
*Yapmış olduğunuz satışlardan %30 kar elde edebilirsiniz.
*Yapmış olduğunuz satışlardan hediyeler kazanırsınız.
*Etrafınızdaki arkadaşlarınızı, akrabalarınızı üye yapabilir, yapmış olduğunuz üyelerin grup satışlarından %3 den başlayan ve %22 varan primlere ulaşabilirsiniz. *Farmaside çalışma saatlerinizi kendiniz belirlersiniz, sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz ve güzellik eğitimlerinden faydalanabilirsiniz.

Farmasi Üyelik Şartları

     Farmasi üyelik şartları oldukça basittir. Dile, dine, ırka ya da mezhebe dayanmaz. Herkes Fasmasi üyesi olabilir. Bunun için 18 yaşından büyük olmanız ve T.C. vatandaşı olmanız yeterlidir.

 

Farmasi üyelik için ad, soyad, gün, ay, yıl şeklinde doğum tarihi, adres, telefon bilgisi, T.C kimlik bilgileri olması yeterlidir. Eğer T.C. vatandaşı değilseniz TC. kimlik numarası yerine geçebilecek nitelikte size verilen numara ile Farmasi üyesi olabilirsiniz. Üyelik için tarafınızdan herhangi bir belge veya form talebinde bulunulmaz. Çalışan ya da ev hanımı olmanız, işveren olmanız hiç önemli değildir. Farmasi’ye üye olarak ayrıcalıklardan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Danışman Olmak İçin Farmasi Kayıt Formunu Doldurun
Kozmetik sektöründe ilaç üretimi yapar gibi kaliteyi üst seviyede tutarak faaliyet gösteren firma sayısı bir elin parmaklarını geçmez arkadaşlar. İnsanlar kaliteye önem verirken fiyatı da göz önünde bulundurduklarından maliyeti etkileyen faktörler her zaman minimum seviyede tutulmaya özen gösterilmektedir.

Fakat farmasi yerli üretim olması nedeniyle, ürün kalitesine önem verse de düşük kar oranları da belirlenmesi nedeniyle rakiplerinden çok daha uygun fiyatlara ürün satışı gerçekleştirebilmektedir. Sizlerde farmasi kayıt ol formu ile başvurunuzu yapıp ailemizdeki yerinizi alabilirsiniz.Yüksek maliyetli dükkân kiraları, alışveriş merkezlerinde büyük mağazaları olmaması da maliyet noktasında en büyük kalemin ortadan kalkmasına neden olmaktadır. Peki marka bilinirliğini gün geçtikçe arttıran farmasi satış grafiğini nasıl sürekli arttırıyor ?

 

Bu girişimcilik ağını oluşturması ve kira gibi maliyetleri girişimcilerine prim ile dağıtıyor olmasıyla mümkün kılınmaktadır. Girişimci olmanın detaylarını yazımızın devamında anlatacak olsak da öncelikle farmasi kayıt ol formunu doldurarak tarafımıza bilgilerinizi göndermiş olmanız gerekmektedir.

 

Farmasi Üyelik İle Sağlanan Kazançlar
Farmasi girişimci olmak sizlere herhangi bir maliyet doğurmamaktadır. Öncelik insanların ürünler hakkında doğru bilgilere sahip olmalarının sağlanması olduğundan kesinlikle sipariş oluşturulması açısından alt limit gibi farklı firmalarda dayatılan durumlar yoktur.
Özellikle stok yapmadan dahi katalog üzerinden satış gerçekleştiriliyor olması insanların gözünde büyüyen stok maliyetlerini de ortadan kaldırmaktadır.
Bu sayede farmasi kayıt ile kendi işini yapmak isteyen fakat bunun için maddi kaynak oluşturamayan kadın – erkek büyük bir kitlenin ilgisini çekmektedir.
Kozmetik ürünleri veya farklı ürün çeşitlerini katalog usulü ile satış yapan herhangi bir firma için satış temsilcileri arasında oluşan rekabetten bahsedilebilir. Fakat Farmasi üyelik ile gerek üst sponsorların yönlendirmesi ile gerek kendi verdikleri eğitimler ile insanları bu düşünceden uzaklaştırmaktadır.


Girişimciler başkalarının da Farmasi ürünlerini tanıtıyor olmalarını desteklemekte, hatta kendi alt üyeleri olsun olmasın marka bilinirliğinin artmasına olumlu etkileri olduğunu düşünmeleri nedeniyle insanların farmasi üyelik işlemlerine yönlenmelerine yardımcı olmaktadır.

Farmasi Üyesi Olmak İçin 5 Dakikanızı Ayırmanız Yeterli
Birbirlerini rakip olarak görmeyen girişimcilerin oluşturdukları gruplar ürünler hakkında fikir alışverişi yapılmasına olanak sağlamaktadır.
Farmasi uygun fiyat politikasına rağmen insanlara ürünlerin satışı noktasında vaat ettiklerini düzenli kullanım ile sağlayan ender firmalar arasında yer almaktadır. Bu durumda farmasi kayıt formunu dolduran müşteri profillerinin ihtiyacı olan ürünleri tespit edebilmek, doğru ürünleri sunabilmek önemli olduğundan girişimciler ve onların üst sponsorları tarafından oluşturulan bilgi paylaşımı grupları oldukça önemlidir.Katalog yöntemi ile satış yapan firmaların çoğu direkt olarak satış yapılmasına odaklıdır. Amaç elbette satış grafiklerini yükseltmek olsa da insanların taleplerini karşılayarak markaya güven sağlanarak geleceğe yatırım yapmak da önemlidir.


Bu noktada başarılı olmak ise doğru bilgilerin aktarıldığı Farmasi zincirine dâhil olmakla sağlanabilir. Sizler de farmasi üye ol konusunu hallederken herkesten bir adım önde olabilmek için tecrübelerimizden faydalanmak adına bizlere ulaşabilirsiniz.

FARMASİ

GİRİŞİMCİLERE ÖZEL

Sosyal Medyada bizi takip edin !

Farmasi Girişimci Web Sitesidir.

Copyright © 2023 Erci Web Tasarım
erciwebtasarim@gmail.com