Hakkımızda

 Farmasi, sağlıklı ve kaliteli geniş ürün portföyü ve kazançlı iş fırsatı ile herkesin hayatına ve hayallerine dokunabilen bir markadır. İnsanların özellikle kadınların hayallerinden ilham alarak geliştirilen ürünler ve kazançlı iş modeli ile insanlara kendi potansiyel ve güzelliklerini keşfedebilecek essiz bir fırsat sunar. Farmasi, Dr. Cevdet Tuna, Mr. Wipes ve Nutriplus markalarındaki tüm ürünler, Farmasi laboratuvarlarında, insan sağlığını koruyan, en yüksek kalite standartlarında ve çevre dostu yöntemlerle üretilmektedir. Uluslararası bağımsız firmalar tarafından verilen sertifikalar da formüllerin güvenilirliği düzenli olarak tescil edilmektedir. Farmasi, zengin ürün çeşitliliğiyle her zevke ve ihtiyaca yönelik makyaj, cilt bakım, saç bakım, kişisel bakım, parfüm, Nutriplus gıda takviyeleri, Dr. Cevdet Tuna’dan özel formüllü doğal bileşen kullanılan ürünler ve Mr. Wipes markalı ev temizlik ürünleriyle ürün gamını her geçen gün genişleterek tüketici ihtiyaçlarına çözüm sağlamaktadır. Günümüzde 2 bini aşkın ürün çeşidiyle hizmet veren Farmasi, ürünlerini İstanbul Ömerli’de bulunan 230.000 m² büyüklüğü olan ve yıllık 500 milyon üretim kapasitesi bulunan tesisinde üretmektedir. Sektördeki teknolojik gündemleri yakından takip eden Farmasi, üretim tesisinde son teknoloji dijital makinalar kalmamakta aynı zamanda da bünyesindeki Farmasix firması sayesinde dijital alt yapısını da kendi bünyesinde güncel tutmaktadır.

Neden Farmasi’ye Üye Olmalıyım?

FARMASİ üyeliği tamamen ücretsizdir.

Alışveriş yapma zorunluluğu yoktur.

Üstelik üye olduktan sonra Farmasi ürünlerine %40’a kadar indirimli alış fiyatıyla sahip olursunuz. Sadece kendi ihtiyaçlarınızı indirimli almak için üye olabilirsiniz.

Satış yapma zorunluluğu da yoktur. Satış yapmak isterseniz ürünleri katalog fiyatından satarak hediyelerle beraber %40’dan fazla kar edersiniz.

Sadece kendi ihtiyaçlarınız için bile üye olarak aile bütçenizde ciddi oranda tasarruf yaparsınız.

Farmasiye üye olarak özel hoşgeldin paketi ve daha bir çok fırsattan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Çalışan, ev hanımı, öğrenci herkes için ek gelir fırsatıdır.

Farmasi ürünleri sağlıklı olduğu için tercih edilmektedir.

Siz de Farmasi’ye üye olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Üye Ol, Şifreni Al!
Anında hediye hakkı kazan!

Üyelik formunu doldurduktan sonra
Farmasi indirimli alışveriş şifreniz
telefonunuza kısa mesaj (SMS) ile gelecektir.
Farmasi giriş şifrenizi kimseyle paylaşmayınız.

ÜYELİK FORMU

Farmasi Üyelik Ayrıcalıkları

     Farmasi kazançlı bir iş kapısı olarak bugün pek çok kişinin iyi kazançlar elde etmesini sağlıyor.

 

Farmasi’ye üye olma ayrıcalığı ile bir taraftan markanın ürünlerini yüzde 40 (%40), yüzde 30 (%30) oranlarında indirimli olarak sahip olabilir, diğer taraftan da kendi ekibinizi kurarak kazanç fırsatları elde edebilirsiniz. Bu konuda bütün detaylı bilgiyi, siz formu doldurduktan kısa bir süre sonra temsilcilerimiz sizinle paylaşacaktır.

Farmasi üyeliğinin avantajları nelerdir?

*Kişisel ihtiyaçlarınızı %30 indirimle satın alabilirsiniz.
*Farmasi üyeliği ile indirimli ve kampanyalı ürünlerden faydalanırsınız.
*Yapmış olduğunuz satışlardan %30 kar elde edebilirsiniz.
*Yapmış olduğunuz satışlardan hediyeler kazanırsınız.
*Etrafınızdaki arkadaşlarınızı, akrabalarınızı üye yapabilir, yapmış olduğunuz üyelerin grup satışlarından %3 den başlayan ve %22 varan primlere ulaşabilirsiniz. *Farmaside çalışma saatlerinizi kendiniz belirlersiniz, sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz ve güzellik eğitimlerinden faydalanabilirsiniz.

Farmasi Üyelik Şartları

     Farmasi üyelik şartları oldukça basittir. Dile, dine, ırka ya da mezhebe dayanmaz. Herkes Fasmasi üyesi olabilir. Bunun için 18 yaşından büyük olmanız ve T.C. vatandaşı olmanız yeterlidir.

 

Farmasi üyelik için ad, soyad, gün, ay, yıl şeklinde doğum tarihi, adres, telefon bilgisi, T.C kimlik bilgileri olması yeterlidir. Eğer T.C. vatandaşı değilseniz TC. kimlik numarası yerine geçebilecek nitelikte size verilen numara ile Farmasi üyesi olabilirsiniz. Üyelik için tarafınızdan herhangi bir belge veya form talebinde bulunulmaz. Çalışan ya da ev hanımı olmanız, işveren olmanız hiç önemli değildir. Farmasi’ye üye olarak ayrıcalıklardan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Farmasi Girişimci Web Sitesidir.

Copyright © 2023 Erci Web Tasarım
erciwebtasarim@gmail.com